Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

piątek, 20 listopad 2020 13:23

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji jutrzejszego święta - Dnia Pracownika Socjalnego odbyła się uroczysta odprawa wszystkich pracowników Gops na czele z P. Dyrektor Małgorzatą Łysik. Z uwagi na to, że na czas pandemii jesteśmy podzieleni na dwa Zespoły z pozostałymi pracownikami połączyliśmy się online ;-)Swoją obecnością na łączach zaszczycił nas Pan Wójt Janusz Budny, który złożył nam najserdeczniejsze życzenia z okazji naszego święta. Bardzo dziękujemy za pamięć i miłe słowa ? My również złożyliśmy Panu Wójtowi życzenia, ponieważ wypadają one tego samego dnia co nasze święto ;-)Na koniec Pani Dyrektor złożyła każdemu z osobna życzenia i zaprosiła na pyszny Tort.

 

 dz.p s 1

dz.p s 2

IMG 5763

Czytany 35 razy

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

Dojazd do nas

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego