Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

piątek, 16 grudzień 2016 14:49

Dofinansowanie do posiłków w szkołach i przedszkolach

Przypominamy, iż w ramach wieloletniego programu "Pomoc państwa w zakresie dożywiania na lata 2014-2020" istnieje możliwość dofinansowania do posiłków w szkołach i przedszkolach dla dzieci.

 

Informujemy wszystkich zainteresowanych rodziców i opiekunów, że  można już składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wiązownie, Radiówek 25 nowe wnioski na dofinansowanie posiłków w szkołach i przedszkolach na okres od stycznia do czerwca 2017r.
Do pomocy kwalifikują się te rodziny, w których dochód wynosi 771 zł na osobę w rodzinie. Na dochód rodziny składają się przychody wszystkich członków rodziny, bez względu na tytuł i źródło ich uzyskania, uzyskane w miesiącu poprzedzającym miesiąc złożenia wniosku, a w przypadku utraty w tym miesiącu dochodu - z miesiąca, w którym wniosek został złożony.

Do dochodu nie wlicza się świadczenia wychowawczego 500+

Do wniosku dołączamy:

-zaświadczenie o zarobkach netto z poprzedniego miesiąca
-w przypadku posiadania gosp. rolnego powyżej 1 ha ostatnią decyzję podatkową
-decyzje z Zus o pobieranych świadczeniach członków rodziny
i inne dokumenty potwierdzające dochód rodziny

Czytany 779 razy

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

Dojazd do nas

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego