Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

środa, 25 listopad 2020 07:02

Kampania Biała Wstążka

Kampania na rzecz przeciwdziałania przemocy

Kampania „Biała Wstążka” to największa na świecie kampania mająca na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Jest ona prowadzona w około 60 krajach. Kampania została stworzona przez mężczyzn i jest przede wszystkim do nich skierowana. Ma na celu rozpoczęcie dyskusji na temat przemocy wobec kobiet, ale nie tylko, oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania.

piątek, 20 listopad 2020 13:23

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji jutrzejszego święta - Dnia Pracownika Socjalnego odbyła się uroczysta odprawa wszystkich pracowników Gops na czele z P. Dyrektor Małgorzatą Łysik. Z uwagi na to, że na czas pandemii jesteśmy podzieleni na dwa Zespoły z pozostałymi pracownikami połączyliśmy się online ;-)Swoją obecnością na łączach zaszczycił nas Pan Wójt Janusz Budny, który złożył nam najserdeczniejsze życzenia z okazji naszego święta. Bardzo dziękujemy za pamięć i miłe słowa ? My również złożyliśmy Panu Wójtowi życzenia, ponieważ wypadają one tego samego dnia co nasze święto ;-)Na koniec Pani Dyrektor złożyła każdemu z osobna życzenia i zaprosiła na pyszny Tort.

czwartek, 19 listopad 2020 13:46

WSPIERAMY SENIORÓW W GMINIE WIĄZOWNA

Gmina Wiązowna włącza się w ogólnopolską akcję ≠wspieraj seniora

Strona 1 z 101

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

Dojazd do nas

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego