Search - Aktualności
Przeszukuj - Zakładki

 

piątek, 29 listopad 2019 13:04

Biała Wstążka - dyżury specjalistów

#bialawstazka2019
Już 2 grudnia (poniedziałek) w godz. 16.00-18.00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wiązownie (Radiówek25) będzie możliwość spotkania się z pracownikiem socjalnym w ramach kampanii Biała Wstążka.
4 grudnia (środa) w godz. 16.00-18.00 będzie dyżurował asystent rodziny - zapraszamy do spotkania w sprawach dot. problemów rodzinnych, a także wychowawczych z dziećmi.
5 grudnia (czwartek) w godz. 18.00-20.00 - zapraszamy na bezpłatne porady psychologa.

Obraz może zawierać: roślina, tekst i przyroda

 

Czytany 144 razy

Serdecznie zapraszamy

budynek-02.jpg

Dojazd do nas

  • POZIOM RPOFLAGA RPMAZOWSZEEFSBezpieczna "Przystań". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  • projektyWiązowskie Centrum Usług Społecznych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyProgram Aktywizacji Społeczno-Zawodowej Osób Bezrobotnych z terenu Gminy Wiązowna współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • projektyWiązowskie ścieżki do kariery! Klub Integracji Społecznej w Gminie Wiązowna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego